NASZE INWESTYCJE

Wejścia  kapitałowe – podsumowanie

 

logokantor

KantorOnline.pl powstał w 2011r. jako uniwersalny serwis do wymiany walut przez Internet.

Ofertę kieruje do szerokiej grupy klientów indywidualnych i firm segmentu MŚP.

Serwis dzięki przemyślanej strategii i trzyletniemu doświadczeniu ugruntował swoja pozycję na rynku kantorów internetowych.

Plasuje się w pierwszej trójce serwisów wymieniających walutę online.

W roku 2012 osiągnął ok. 175 mln zł obrotu walutą.

 

Kapitał zakładowy: 2 420 000 PLN. Kapitał TechnoBoard: obecnie 200 000 PLN, docelowo 500 000 PLN.

fiszkakantor

inpingo

Inpingo.pl jest firmą powstałą w okresie dynamicznie zmieniających się trendów na rynku książki.

Udostępnia platformę w chmurze, która pozwala na: edycję i skład publikacji cyfrowych i przeznaczonych do druku (digitalizacja treści), zarządzanie wydawnictwem oraz wielokanałową dystrybucję.

Spółka wybrana Liderem Inkubacji 2011 na konferencji TechnoBoard.

Kapitał zakładowy: 1 117 600 PLN. Wejście TechnoBoard: 557 700 PLN.

fiszkainpingo

mobile4biznes

Mobile4biznes.pl to multikanałowa platforma do zarządzania kampaniami mobile marketingowymi.

Doskonałe narzędzie do wsparcia sprzedaży poprzez zintegrowanie usług takich jak sms, mms, sms głosowy, mass mailing oraz zarządzanie kuponami rabatowymi na telefon.

Usługa zapewnia szybki kontakt z klientem oraz skuteczne monitorowanie przeprowadzonych kampanii.

Dzięki niej zaoszczędzisz czas i pieniądze, przy dużo większej efektywności w dotarciu do grup docelowych w porównaniu z tradycyjnymi kampaniami reklamowymi.

Spółka wybrana Liderem Inkubacji 2010 na konferencji TechnoBoard.

Kapitał zakładowy: 1 018 200 PLN. Wejście TechnoBoard: 506 600 PLN.

fiszkamobile

mksiegowapl

 

mKsięgowa.pl to jednolite środowisko pracy w chmurze i komunikacji zapewniające obsługę tzw. pełnej księgowości dla spółek handlowych (w tym nowo-otwieranych sp. z o.o.), instytucji, stowarzyszeń i ich księgowych.

 

Kapitał zakładowy: 596 500 PLN. Wejście TechnoBoard: 295 750 PLN.

fiszkamksiegowa

estolikpl

e-stolik.pl powstał z myślą o restauratorach oraz ich klientach indywidualnych, którzy cenią szybkość i wygodę działania.

 

Kapitał zakładowy: 196 800 PLN. Wejście TechnoBoard: 98 000 PLN.

fiszkaestolik

samplecity

Samplecity.pl to innowacyjny projektem marketingowy, który powstał z myślą o dostarczaniu firmom z branży fmcg rzetelnej informacji zwrotnej na temat ich produktów lub usług.

Projekt wykorzystuje do tego siłę społeczności internetowej, przekazując użytkownikom portalu pełnowartościowe produkty i próbki, całkowicie bezpłatnie, oczekując w zamian opinii i oceny na temat testowanych produktów.

 

Kapitał zakładowy: 321 500 PLN. Wejście TechnoBoard: 160 500 PLN.

samplecity

aukcjeziemipl

aukcjeziemi.pl to profilowany portal ogłoszeniowo-aukcyjny wykorzystywany do sprzedaży, kupna i wyceny gruntów  o różnej klasyfikacji skierowany do komercyjnych i nie komercyjnych odbiorców ukierunkowany na tworzenie profilowanej społeczności łączącej dostawców i nabywców komercyjnych, prywatnych i państwowych.

 

Kapitał zakładowy: 1 164 400 PLN. Wejście TechnoBoard: 463 300 PLN.

fiszkaaukcje

ecoppl

e-cop.pl to zintegrowana platforma wizyjnego monitoringu internetowego charakteryzująca się innowacyjną, niedostępną dotychczas funkcjonalnością w postaci detekcji ruchu przy jednoczesnym dynamicznym, inteligentnym uczeniu się aplikacji w zakresie reakcji a także analizy zdarzeń nietypowych

 

Kapitał zakładowy: 374 550 PLN. Wejście TechnoBoard: 187 200 PLN.

fiszkaecop

timecloud

System wspierający pracownika i analizujący jego wydajność.

Innowacyjne narzędzie do kontroli, monitorowania oraz oceny pracowników, działające w technologii przetwarzania w chmurze.

System oferuje monitorowanie aktywności pracownika z dowolnego komputera z internetem – mierzona jest jego aktywność w ciągu godzin pracy, badane są używane programy i odwiedzane serwisy internetowe.

 

Kapitał zakładowy: 944 000 PLN. Wejście TechnoBoard: 442 800 PLN.

timecloud2

projectonline

BiZi to narzędzie dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą ograniczać koszty projektów i podnosić wydajność realizowanych przez siebie procesów.

Umożliwia ono nie tylko wielopłaszczyznową optymalizację firmy, dla także ułatwia kontrolę nad jej poszczególnymi obszarami – finanse, kadry, administracja czy obieg dokumentów.

Kapitał zakładowy: 810 250 PLN. Wejście TechnoBoard: 405 000 PLN.

asecureo

W Asecureo.pl :

– zapytaj o ubezpieczenie jakiego potrzebujesz,
– otrzymaj konkurencyjne oferty od agentów/brokerów
– w razie potrzeby wyjaśnimy wszelkie niejasności, w tym tzw. „drobne czcionki”
– dopytaj agenta lub naszego eksperta
– wybierz najkorzystniejszą ofertę…
…pijąc kawę we własnym domu lub gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Kapitał zakładowy: 414 890 PLN. Wejście TechnoBoard: 199 990 PLN.

telesprawnipl

Telesprawni.pl poprzez integrację z rozwiązaniami firmy Limtel zapewnia system do obsługi telepracy. Głównym produktem jest system komunikacyjny zintegrowany z rozwiązaniami umożliwiającymi efektywnościowe rozliczanie pracownika podczas pracy wykonywanej na odległość. Dodatkowo działalność firmy zapobiega wykluczeniu społecznemu niektórych grup pracowników oraz umożliwia aktywizację działalności zawodowej.

Kapitał zakładowy: 1 172 500 PLN. Wejście TechnoBoard: 484 500 PLN.

450x140logg_ fotoraporty

Fotoraporty sp. z o. o. to firma realizująca zdjęcia lotnicze i filmy z lotu ptaka na zamówienie. Oferujezdjęcia lotnicze wykonywane za pomocą wyspecjalizowanych samolotów bezzałogowych z profesjonalnymi kamerami pozyskującymi obrazy w zakresie światła widzialnego oraz w podczerwieni (do 1100 nm). Zdjęcia wykonywane są z wysokości od 5 do 500 metrów.
W swojej flocie posiada samoloty bezzałogowe oraz pionowzloty pozwalające na pozyskiwanie zdjęć lotniczych o bardzo wysokich rozdzielczościach (zwykle 3 – 5cm).
Korzystając z profesjonalnego oprogramowania fotogrametrycznego MENCI, którego jest wyłącznym dystrybutorem, firma ta może tworzyć ortofotomapy o dużej dokładności. Wśród jej produktów znajdują się również zobrazowania NDVI oraz CIR. Uzyskane materiały mogą służyć do inwentaryzacji terenów oraz nowych inwestycji, oceny postępów prac na terenach budowlanych oraz rozbiórkowych, a także do celów promocyjnych. Innowacyjnym podejściem jest wykorzystanie uzyskanych produktów w rolnictwie precyzyjnym.
www.fotoraporty.pl

oee logo-01

OEE Systems sp. z o. o.

Firma ta jest przedsiębiorstwem informatycznym zajmującym się implementacją systemów bilingowych i obsługowych dla przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą energii elektrycznej i gazu. Flagowy produkt OEE to system bilingu pozwalający na dowolne konfigurowanie planów taryfowych i taryf energetycznych, pozyskanie klienta i rozliczenie go na podstawie zaimportowanych informacji o zużyciu. Informacje te importowane są półautomatycznie na podstawie plików dostarczanych przez OSD. System umożliwia wystawienie faktur dla klientów i przesłanie ich do nich drogą elektroniczną.

http://www.oeesystems.pl/

FM logo 01-01

Fleet Managment Systems sp. z o. o.:
Firma ta zajmuje się wsparciem IT przedsiębiorstw transportowych i zarządzających flotą pojazdów. Dodatkowo dysponuje flotą luksusowych limuzyn, które mogą przewozić pasażerów dla klientów tejże spółki. Jest to możliwe dzięki autorskiemu rozwiązaniu informatycznemu, które firma ta wdraża u jej partnerów i klientów. Firma ta zaprasza do współpracy wszystkie firmy zajmujące się zarządzaniem flotą i transportem.

http://www.fleetmanagementsystems.com.pl

edutippl

Edutip.pl to wszechstronna internetowa platforma wymiany, prezentacji i dystrybucji materiałów i form edukacyjnych zawierająca w sobie najnowsze techniki, technologie i koncepcje edukacyjne korzystające z technologii online-owych.

Celem Edutip.pl jest stworzenie systemu, który będzie kreował nowoczesne rozwiązania na miarę wyzwań w toczącej się rewolucji edukacyjnej związanej z rozwojem nowoczesnych technologii multimedialnych i dekompozycji tradycyjnych metod i systemów edukacyjnych.

 

Kapitał zakładowy: 795 500 PLN. Wejście TechnoBoard: 387 400 PLN.

redbelt

Redbelt zapewnia usługę Guarda.pl – platformę monitoringu i zarządzania wizerunkiem firmy w mediach społecznościowych,

 

Kapitał zakładowy: 1 005 250 PLN. Wejście TechnoBoard: 500 000 PLN.

standardtrade

Standard-trade.com jest platformą przeznaczoną do handlu biomasą. Standard-trade.com pozwala na składanie własnych zleceń kupna/sprzedaży oraz zamówień na oferty innych Użytkowników. Standard-trade.com umożliwia wyszukanie biomasy po specyficznych parametrach, a po jej znalezieniu zawarcie transakcji. Standard-trade.com daje dostęp do przedstawicieli branży z takich krajów jak Rosja, Białoruś i Ukraina. Platforma zapewnia wgląd w indeks cen. Korzystając z standard-trade.com otrzymują Państwo dostęp do narzędzi badania wiarygodności kontrahentów.

Kapitał zakładowy: 554 200 PLN. Wejście TechnoBoard: 271 400 PLN.

mypizzeria

mypizzeria.com jest webową i mobilną platformą lokalizacyjną i ogłoszeniową dla pizzerii.

 

Kapitał zakładowy: 99 000 PLN. Wejście TechnoBoard: 24 900 PLN.

WYJŚCIA KAPITAŁOWE (spółki z którymi TechnoBoard zakończył projekty unijne – TechnoBoard wycofał się z finansowania ich działalności):

buymedia

2buymedia.com – platforma zdjęć royalty free

cargotrans

Urządzenie + usługa umożliwiająca m.in. wyświetlenie na terminalu ogłoszeń z giełdy spedycyjnej wg. zdefiniowanego kryterium np. w promieniu 50 km od aktualnej pozycji samochodu.

2lisy

Firma 2lisy.pl skupia się na dostarczaniu nowoczesnych, multimedialnych rozwiązań edukacyjnych dla rynku przedszkolnego oraz szkolnego – zarówno treści jak i urządzenia multimedialne.

kotkla

KotKla.pl to firma realizująca projekty badawczo-rozwojowe w obszarze digital signage. Kreatywny zespół ma doświadczenie przy kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych w skład, których wchodzi wykonanie materiałów reklamowych, gadżetów, ulotek, marketing internetowy, prezentacje multimedialne.

 W sumie na inwestycje przeznaczyliśmy do tej pory ponad 7 mln złotych!

Potrzebujesz więcej informacji w pigułce?

Potrzebujesz zadać pytanie?